AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
10-02-2020 12:23:17

Ankara İlçelerinde Kongre Takvimi Belli Oldu

AK Parti Ankara ilçe başkanları İl Başkanı Hakan Han Özcan riyasetinde AK Parti Ankara İl Başkanlığı’nda bir araya geldi.

AK Parti’nin Ankara’daki ilçe başkanlarının yanı sıra il yürütme kurulu üyelerinin de katıldığı toplantıda Ankara’da kongre takvimi kesinleşen ilçelerin kongre tarihleri açıklandı.

İlk kongrenin 23 Şubat 2020 tarihinde Sincan ilçesinde yapılacağı bildirilirken, Ramazan ayı başlamadan tüm ilçelerde kongre sürecinin tamamlanması planlandı.

İL BAŞKANI ÖZCAN’DAN TAZİYE AÇIKLAMASI

Van’da meydana gelen çığ felaketinden duyduğu üzüntüyü ifade ederek sözlerine başlayan AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan “Bugün Van’dan gelen çığ felaketi haberi bizleri derinden yaraladı. Son günlerde ülke olarak yüreğimizi yakan hadiseler yaşıyoruz. İnşallah millet olarak birlik ve beraberliğimizden ödün vermeden, daha fazla kenetlenerek, birbirimize destek olarak bir nebze olsun yaramızı hafifletecek, her türlü sıkıntıya rağmen dimdik ayakta olduğumuzu dost düşman herkese göstereceğiz. Bugünkü çığ felaketinde, Elazığ ve Malatya depremlerinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ve İdlib şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun.” dedi.

İL BAŞKANI ÖZCAN’DAN İLÇE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR

İlçe başkanlarının çalışmalarından duyduğu memnuniyeti ifade eden AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Kongre sürecine girdik, kamuoyunda her türlü spekülatif, provokatif haberle karşılaşabilirsiniz. Siz doğru yürüdüğünüz sürece biz her zaman arkanızdayız. Her türlü fedakârlığı yapıyorsunuz, biz şahidiz. Şükürler olsun tüm Türkiye’de örnek gösterilen bir teşkilatız. Samimiyetsiz hiçbir şey yapmayalım. AK Parti’ye zarar vermek için çok uğraşıyorlar, her türlü girişimde bulunuyorlar. Cumhurbaşkanımızın mücadelesinde sapasağlam onunla birlikte yürümeye, gönüller yapmaya devam edeceğiz, inşallah.”

ELAZIĞ VE MALATYA’YA ANKARA’DAN 41 TIR YARDIM

Sözlerine Ankaralılara teşekkür ederek devam eden AK Parti Ankara İl Başkanı ÖZCAN “Elazığ ve Malatya’da yıkıma neden olan depremle ilgili seferber olan, oradaki vatandaşlarımız için benim de bir katkım olsun diyen tüm Ankaralılara ve AK Parti teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Ankara’daki belediyelerimiz ve kaymakamlıklarımız aracılığıyla Ankara Valimiz sayın Vasip Şahin’in riyasetinde deprem bölgesine 41 tır yardım ulaştırdık. Belediyelerimiz de ayrıca gerek personel, gerekse lojistik destek sağlayarak bölgeye ulaştılar. Devletimiz ve hükümetimiz bütün kurumlarıyla birlikte ilk dakikadan itibaren her türlü imkânı seferber ederek bölgede görev yaptı. Herkesten Allah razı olsun.” dedi.

İLK KONGRE 23 ŞUBAT’TA SİNCAN’DA

Kongre süreci ve kongre takvimine dair açıklamada bulunan Teşkilatlardan Sorumlu AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Gültekin Gündüz “Kongrelerin Ankara’mız, ülkemiz ve AK Parti’miz için hayırlı olmasını diliyorum. Birlik beraberlik içerisinde büyük bir coşku ile daha da güçlenerek kongre sürecimizi tamamlayacak ve yolumuza devam edeceğiz, inşallah. Rabbim yolumuzu açık eylesin” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.